Transport

Regulaarne iganädalane transport toimub marsuudil:

Eesti - Lõuna Saksa,
Eesti - Austria,
Lõuna Saksa - Eesti,
Austria - Eesti,
Tsehhi - Eesti.

Meie eesmärk on trantsportida Teie kaup kiiresti ja turvaliselt soovitud sihtpunkti. Kuna kasutame vaid oma autosid, siis kontrollime kogu veoprotsessi, tänu millele saame tagada teenuste kvaliteedi.

Meie autod on varustatud navigatsiooniseadmetega, mis võimaldab jälgida autode liikumist pidevalt reaalajas. Olulisemaks eeliseks on professionaalsed, pikaajalise töökogemusega, tublid eesti autojuhid.

Veetavad koormad on kindlustatud vedaja vastutuse (CMR) kindlustusega. Pikaajaline kogemus ja praktika on teinud meist usaldusväärse äripartneri. Kui klient on veose tellinud ja meie poolt aktsepteeritud, siis kehtib arusaam, mis lubatud, saab tehtud. Meie jaoks on oluline hoida oma püsikliente ja pakkuda alati paindlikke võimalusi – see kõik annabki kliendile kindlustunde, et kaup saab tervelt ja õigeaegselt kohale.

Haagistest on meil kasutusel täisvarustuses kardinpoolhaagised, pikkus 13,6 m, laius 2,45 m ja kõrgus 2,5 m. Tavaliselt mahub treilerisse kuni 33 euroalust või 26 FIN-alust, kaaluliselt 25 tonni. Ühe treileri mahtuvus on 90-100 m3. Kui soovite täpsemat teavet meie poolt pakutavate teenuste kohta, siis palun võtke meiega kontakti või esitage hinnapäring.

Küsimuste korral aitab Sind

Lehola varahaldus Olavi ojaste transport veosekorraldaja

Olavi Ojaste

Juhataja

Tel: +372 505 4710
E-Mail: transport@lv.ee