Autokaubad

Lehola Varahaldus OÜ - Koostööpartnerid- FixusOleme Fixus ketti kuuluv iseseisev autokauplus. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele laia valikut kvaliteetseid ja konkurentsivõimeliste hindadega tooteid, samuti sõbralikku ja tasemel teenindust.

Meie kaubavalikust leiad kõik vajalikud autokaubad: autovaruosad, rehvid, akud, autokeemia, tarvikud, tööriistad, garaazhiseadmed jm. autoomanikule tarvilikud tooted. Kogu Eestit kattev müügivõrk, tugev keskladu, väljaarendatud ja hästi toimivad tellimissüsteemid, operatiivne logistika, kõrge teeninduskultuur ja suur kaubavalik teevad Fixus ketist arvestatava jõu Eesti autovaruosade turul.

Fixus keti peamiseks koostööpartneriks on Balti Autoosad AS, Eesti ja Baltimaade suurimaid autokaupade maaletoojaid ja hulgimüüjaid, kelle tarnijateks tuntuimad autovaruosade tootjad üle maailma. Mitmed nendest toimivad ka autotehaste allhankijatena, seega on Fixus kauplustes saadaval tooteid, mis vastavad autotootjate poolt paigaldatavatele originaalosadele.

Küsimuste korral aitab Sind

Lehola varahaldus Indrek Ojaste Kaupluse juhata

Indrek Ojaste

Kaupluse juhataja

Tel: +372 5346 6136
E-Mail: indrek_ojaste@lv.ee

 

Kaubamärgid